Режим роботи:
ПН - ПТ: с 9:00 до 16:00

Гарантія та повернення

Гарантія:
Ми реалізуємо тільки якісний оригінальний товар і співпрацюємо безпосередньо з постачальником від брендів-виробників, тому на наші товари поширюється гарантія постачальника і виробника. Гарантія поширюється на всі товари нашого магазину, дотримуючись сервісної політики компаній постачальників. Кожен товар перед продажем ретельно перевіряється. Якщо при покупці Ви виявили шлюб, зверніться до нас з приводу повернення або заміни товару.

Обмін і повернення:
Якщо придбаний в нашому магазині товар з якихось причин не підійшов Вам, ви завжди можете обміняти або повернути його протягом 14 днів з моменту покупки або отримання замовлення за умови що товар не був у використанні, збереження його товарного вигляду, комплектності, цілісності упаковки і наявності чека нашого магазину. Обмін і повернення товару здійснюється за рахунок покупця. Це відноситься до товарів, як належної якості, так і неналежної!

Повернення можливе протягом 1-14 днів, в разі отримання від Вас повідомлення про помилково скоєному платежі або бажанні скасувати замовлення.

Після того, як Ви зробили покупку (внесли гроші і отримали чек) - товар належної якості передбачений Постановою Кабінету Міністрів від 19 березня 1994 р N 172 НЕ підлягає поверненню! 

Більш детально з переліком товарів можна ознайомитися за посиланням: http://zakon0.rada.gov.ua/laws/show/172-94-%D0%BF

З питань гарантії обміну і повернення specoffka@gmail.com

Повернути товар можна кур'єром будь-якої служби, відправивши в наш офіс: м Вінниця, вул. Антоновича, 20

Оплату повернення кур'єра оплачуєте Ви! Повернення грошей здійснюється на зазначені реквізити для повернення.